Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Wizytówki

Większość ludzi uważa, że wizytówki to zwykły, prostokątny kawałek kartonika, na którym umieszczone są dane osobowe i kontaktowe. Jednak w świecie biznesu, wizytówka odgrywa bardzo istotną rolę. Jest to jeden z podstawowych elementów kreowania wizerunku zarówno osoby jak i firmy, którą ta osoba reprezentuje. Wizytówki pozwalają potencjalnym kontrahentom zrozumieć nie tylko to kim jesteśmy, czym się zajmujemy. Odzwierciedlają nasze podejście do biznesu, dbałość o detale, budują wiarygodność i prestiż. Wizytówki mogą również odgrywać rolę stylowego dodatku, takiego jak krawat czy zegarek. To nasza reklama, która pozwoli nawiązać pozytywną relacje oraz pomoże budować sieć kontaktów, które w biznesie są tak niezwykle ważne. Dlatego aby cieszyć się wszelkimi zaletami wizytówki powinniśmy powierzyć jej wykonanie tylko sprawdzonym specjalistom.

 

Oprócz klasycznego wymiaru 90×50 mm. oferuję również formaty Eurostandard (85×50 mm.) i Business Card (80×55 mm.) z prostokątnymi rogami lub zaokrąglonymi. Wizytówki mogą być wykonane na kredzie matowej, błyszczącej lub satynowej o gramaturze 350 g/m2 lub 300 g/m2 oraz na plastiku PVC o grubości 0,7 mm. lub 0,5 mm. Plastik może być biały, kolorowy lub przezroczysty.

Oferuję wiele form uszlachetnienia wizytówek, jak choćby foliowanie folią błyszczącą, matową lub soft skin, hot stamping czy też lakier UV wybiórczy.