O mnie zawsze cieszy się dużą popularnością – właśnie dlatego też taką podstronę mam. A skąd to wiem? Odczytuję takie informacje między innymi z Google Analytics.


O mnie powie Wam kim jestem? Grafiką komputerową zajmuję się od połowy lat dziewięćdziesiątych. Projektowania uczyłem się na najpopularniejszym wtedy programie Corel. Jednak z biegiem lat doceniłem atuty pakietu Adobe i teraz chętnie z niego korzystam. W swojej karierze zrealizowałem wiele projektów z identyfikacji wizualnej, POS oraz wydruków wielkoformatowych. Doświadczenie, wiedza i umiejętności wykorzystania programów graficznych gwarantują wysoką jakość wykonanych projektów oraz zadowolenie Klientów.

Swobodnie poruszam się w obszarze Web-designu. Tworzę strony internetowe oparte o systemy CMS WordPress i coraz mniej popularnym, Joomla. Znam język programowania HTML oraz arkusze stylów kaskadowych CSS. Przygotowuję strony internetowe od podstaw według potrzeb Klientów. Przygotowuję i „obrabiam” grafiki wykorzystywane na stronach internetowych. Przygotowuję sklepy internetowe oparte o WooCommerce. Gotowe strony zamieszczam na serwerach. Wykonane przeze mnie strony są zoptymalizowane pod kątem SEO.

Znajomość języka HTML pozwala mi też sprawnie przygotowywać publikacje elektroniczne w formacie ePub, gdyż format ten oparty jest na języku XHTML.